Následující informace jsou platné k datu 17.2. 2023.

Vážení návštěvníci a podporovatelé projektu Mezi Ploty. V únoru 2023 jsme ukončili spolupráci se společností Ticketstream s.r.o. a nadále přebíráme zodpovědnost za vaše vstupenky my – festival Mezi Ploty. 

Rádi bychom vás ujistili o následujícím: 

  • Pokud si vstupenku zanecháte, stanete se součástí široké sítě podporovatelů projektu.
  • Vstupenky zakoupené v období 2019-2020 byly, jsou a budou platné, můžete je bez dalších výhrad uplatnit na dalším plnohodnotném ročníku festivalu, který se jak věříme uskuteční v roce 2024. 
  • S vaší vstupenkou, zakoupenou u společnosti Ticketstream můžete dorazit na festival, kde budete bez problému odbaveni spolu s návštěvníky, kteří si zakoupili vstupenku novou. Není potřeba si vstupenku jakkoliv vyměňovat. 

Čemu vlastně vaše zachovaná vstupenka slouží? Především signalizujete realizačnímu týmu, že vám na našem projektu záleží a nenecháváte nás v tom. Tím nám dáváte prostor pro vývoj do dalších let. Každá krize si žádá změnu a my stáli před každou z nich (pandemie, ekonomická situace, válka) před otázkou, zda akci zcela zrušit, nebo akci zachránit. Díky vám jsme se rozhodli jít dál. 

Jsme si vědomi toho, že je pro vás velice náročné neustále číst zprávy o tom, že se něco neustále posouvá a věříme, že stejně jako my netrpělivě čekáte, až se setkáme Mezi Ploty. Chystáme na měsíc březen kompletní prohlášení o tom, kudy se bude váš festival nadále ubírat. 

V případě dotazů ohledně platnosti, refundace a odbavení vašich vstupenek se prosím obracejte na [email protected]

Děkujeme Vám
Realizační tým festivalu Mezi Ploty.