Minulé ročníky (tiskové zprávy, foto&video, rozhovory)

Akreditace

Děkujeme za Váš zájem o festival MEZI PLOTY. Akreditace udělujeme pouze aktivním médiím, které o festivalu píší – pro rok 2021 vydají minimálně jeden článek nebo rozhovor před akcí samotnou. Na 1 médium je možné zažádat o 1 akreditaci pro redaktora a 1 akreditaci pro fotografa. Rozhodnutí o udělení akreditace je plně v naší kompetenci!

O akreditaci je možné zažádat v termínu od 1. 9. do 29. 9. 2021.

Těšíme se na spolupráci!

Dita Táborová a Kateřina Hubertová

reklamní, mediální kampaň a produkce projektu MEZI PLOTY

[email protected]

Všeobecné obchodní podmínky

Stáhněte si ve formátu *.docx Všeobecné obchodní podmínky.

Logo

Logo-meziploty

ZIP, 5 MB

FOTO atmosféry 2020

Atmosféra festivalu – klikni pro více fotek

Stáhni všechny fotky atmosféry ve vysoké kvalitě


2019

Tiskové zprávy a články16.4. 2019 – Rezignace Kašpárka v rohlíku

Shlédni kompletní galerii o tom, jak probíhala rezignace!

Festival Mezi ploty oceněn značkou EFFE Label

Je nám potěšením oznámit, že se festivalu Mezi ploty vloni podařilo získat značku EFFE Label 2017–2018, kterou mezinárodní porota uděluje evropským festivalům splňujícím vysoká kritéria kvality. (EFFE – Europe For Festivals, Festivals For Europe – je projekt Evropské asociace festivalů podporovaný Evropskou unií. Více informací o EFFE najdete na stránkách www.effe.eu.)

Při udělování své prestižní značky organizace EFFE doslova uvedla, že festival Mezi ploty je „velice populární u širokého publika, propojuje širokou veřejnost se zdravotně postiženými a duševně nemocnými a bourá všechny bariéry. Má kvalitní dramaturgii a obrovský společenský dopad.“  Tohoto uznání si velice vážíme a uděláme vše pro to, abychom si je zasloužili i do budoucna.

Certifikát EFFE