MEZI PLOTY před ploty

2. 10. – 8. 10. 2021

Děkujeme všem příznivcům festivalu Mezi ploty za trvalou podporu a velice se omlouváme, že se tato unikátní kulturní událost ani tentokrát neuskuteční ve své tradiční podobě, na kterou jsme všichni zvyklí. Pandemie bohužel ještě nezmizela, a v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice se až do konce roku nemohou konat žádné hromadné akce.
To má pro festival samozřejmě tvrdé ekonomické důsledky – Ploty nyní zažívají bez nadsázky nejtěžší období od svého vzniku v roce 1992 a tím více si vážíme Vaší vstřícnosti, zájmu a podpory, které nám dodávají naději a pomáhají současnou dobu přečkat.
I proto jsme se nevzdali a rozhodli se letos uspořádat bezplatnou celotýdenní událost MEZI PLOTY před ploty!
Svým vystoupením nebo online rozhovorem nás podpoří celá řada slavných umělců, kteří na festival Mezi ploty pravidelně jezdí. Ale nejen to: protože Ploty odjakživa myslí na duši a navíc teď všichni na vlastní kůži zažíváme, jaký dopad má epidemie na lidskou psychiku, pozveme na akci desítky odborníků na duševní zdraví, kteří nám prozradí, s čím umějí pomoci a kde můžeme odbornou pomoc vyhledat.
MEZI PLOTY před ploty zažijete od 2. do 8. října 2021.
Vstupenky z roku 2020 zůstávají samozřejmě v platnosti pro rok 2022, kdy se – jak pevně doufáme – už všichni setkáme osobně. Jubilejní 30. ročník festivalu Mezi ploty proběhne tradičně o posledním květnovém víkendu, tedy 28. a 29. května 2022.
Ještě jednou se omlouváme, že akci v nemocničním prostředí zatím nemůžeme uspořádat. Všechny informace o letošní pandemické verzi projektu Mezi ploty budeme průběžně zveřejňovat na webu www.meziploty.cz a našich facebookových stránkách.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na shledání v roce 2022!

za tým Mezi ploty
Robert Kozler, ředitel festivaluMají děti vstup zdarma?

Děti do 6 let mají vstup ZDARMA. Děti mezi 6 – 15 lety (včetně) platí snížené vstupné 150,- Kč

Jak funguje rodinná vstupenka?

Vstupenka platí na jeden festivalový den pro 2 dospělé osoby a až 2 děti (6-15 let včetně). 

V kolik se otevírá areál festivalu?

Areál se otevírá po oba dny v 10:00. 

Kde najdu provozní řád festivalu?

Připravili jsem pro Vás elektronickou verzi ke stažení

Mohu si donést do areálu festivalu vlastní jídlo a pití?

Festival nabízí širokou škálu stánků, kde je možné zakoupit dostatek množství a druhů jídla a pití. A to včetně vegetariánské, veganské a bezlepkové stravy, dále čerstvé ovoce a zeleninu. Vlastní jídlo a pití je vnášet do areálu zakázáno. V případě specifických potřeb ke stravování kontaktujte [email protected]

Mohu si vzít s sebou fotoaparát?

Do areálu je možné vzít neprofesionální fotografickou techniku.

Mohou do areálu psi?

Ano, ale po celou dobu musí být na vodítku. Větší psi musí mít po celou dobu pobytu v areálu nasazený náhubek.

Jak se na festival dostanu?

Ideálně městskou hromadnou dopravou na zastávku autobusu Katovická. Vchod do areálu se nachází nedaleko v ulici Ústavní.

Upozornění pro návštěvníky divadelních představení

Z důvodu kapacity sálu Divadla za plotem budou do sálu vpuštěni pouze návštěvníci, kteří si zakoupí na jednotlivá představení před budovou divadla vstupy za symbolickou 1 Kč. Vstupenky nejsou vyhrazeny pro konkrétní sedadla a budou prodávány vždy hodinu před začátkem dané inscenace. Děkujeme za pochopení.

Všeobecné obchodní podmínky a jiné dokumenty

GDPR – informace o zpracování osobních údajů

Pravidla soutěže – kvíz o vstupenky

Pravidla soutěže – kvíz o vstupenky a mobilní telefony

Všeobecné obchodní podmínky 2020 PDF

Všeobecné obchodní podmínky 2019 PDF