Mají děti vstup zdarma?

Děti do 6 let mají vstup ZDARMA. Děti mezi 6 – 15 lety (včetně) platí snížené vstupné 150,- Kč

Jak funguje rodinná vstupenka?

Vstupenka platí na jeden festivalový den pro 2 dospělé osoby a až 2 děti (6-15 let včetně). 

V kolik se otevírá areál festivalu?

Areál se otevírá po oba dny v 11:00. 

Kde najdu provozní řád festivalu?

Připravili jsem pro Vás elektronickou verzi ke stažení

Mohu si vzít s sebou fotoaparát?

Do areálu je možné vzít neprofesionální fotografickou techniku.

Mohou do areálu psi?

Ano, ale po celou dobu musí být na vodítku. Větší psi musí mít po celou dobu pobytu v areálu nasazený náhubek.

Jak se na festival dostanu?

Ideálně městskou hromadnou dopravou na zastávku autobusu Katovická. Vchod do areálu se nachází nedaleko v ulici Ústavní.

Upozornění pro návštěvníky divadelních představení

Z důvodu kapacity sálu Divadla za plotem budou do sálu vpuštěni pouze návštěvníci, kteří si zakoupí na jednotlivá představení před budovou divadla vstupy za symbolickou 1 Kč. Vstupenky nejsou vyhrazeny pro konkrétní sedadla a budou prodávány vždy hodinu před začátkem dané inscenace. Děkujeme za pochopení.

Festival Mezi ploty oceněn značkou EFFE Label

Je nám potěšením oznámit, že se festivalu Mezi ploty letos podařilo získat značku EFFE Label 2017–2018, kterou mezinárodní porota uděluje evropským festivalům splňujícím vysoká kritéria kvality. (EFFE – Europe For Festivals, Festivals For Europe – je projekt Evropské asociace festivalů podporovaný Evropskou unií. Více informací o EFFE najdete na stránkách www.effe.eu.)

Při udělování své prestižní značky organizace EFFE doslova uvedla, že festival Mezi ploty je „velice populární u širokého publika, propojuje širokou veřejnost se zdravotně postiženými a duševně nemocnými a bourá všechny bariéry. Má kvalitní dramaturgii a obrovský společenský dopad.“ Tohoto uznání si velice vážíme a uděláme vše pro to, abychom si je zasloužili i do budoucna.

Pomozte duševně nemocným k návratu do života!

Festival Mezi ploty Vám již 25 let přináší radost a zážitek světa bez bariér. Proto si Vás dovolujeme  poprosit:

Podpořte pracoviště, kde lidé s psychickým handicapem uplatňují svoje schopnosti a kreativitu, kde získávají kvalifikaci a možnost uplatnit se na pracovním trhu.

ZAŠLETE PROSÍM DMS NEBO PŘÍSPĚVEK NA KONTO VEŘEJNÉ SBÍRKY.
Dárcovská SMS ve tvaru: DMS MEZIPLOTY 30 nebo DMS MEZIPLOTY 60 nebo DMS MEZIPLOTY 90  na telefonní číslo  87 777.

Cena DMS je tedy 30, 60, nebo 90 Kč. Sdružení NedomYsleno obdrží a předá Nadaci BONA 29, 59 nebo 89 Kč. Více na www.darcovskasms.cz

Můžete zvolit i dlouhodobou formu pomoci zasláním

DMS TRV MEZIPLOTY 30, DMS TRV MEZIPLOTY 60 nebo

DMS TRV MEZIPLOTY 90 na telefonní číslo  87 777.

 

a 30, 60 nebo 90 Kč Vám bude odečteno každý měsíc až do odvolání zasláním SMS ve tvaru STOP QR-dmsMEZIPLOTY na 87 777.
Více na www.darcovskasms.cz
DOPORUČUJEME zaslat DMS pomocí QR kódu vpravo.

Sbírkové konto:  93 93 93 93 69/0800

Ukažme, že mezi námi vládne lidskost, tolerance a ochota pomáhat těm, kteří pomoc potřebují.

V České republice žijí statisíce lidí trpících úzkostí, depresí, závislostí nebo jinou nemocí lidské duše. Jen se dobře podívejte a uvidíte je ve svém okolí. Máme skvělé obětavé odborníky, kteří dokáží pomáhat a zmírňovat utrpení. Ale psychiatrie je u nás pořád popelkou. Nedostatek  financí vede k omezování služeb a zhoršování tolik potřebné péče.

Proto pomozte psychicky handicapovaným spoluobčanům, podpořte veřejnou sbírku i zdravou duši české společnosti.

priloha3-bona

 

JAK POMÁHÁ NADACE BONA?

Sbírka pomohla vybavit dílnu počítačové grafiky, kterou v rámci komunitní péče provozuje Nadace Bona (Bohnická naděje), zřízená Psychiatrickou nemocnicí Bohnice. Pro více informací o tomto pracovišti klikněte sem.

Nadace Bona již více než 20 let přispívá k resocializaci a destigmatizaci duševně nemocných. Je nositelem Známky kvality udělované Fórem dárců. Jejím vlastním projektem Psychosociální sítě již prošlo více než 2 000 klientů, pro které zajišťuje chráněné a podporované bydlení. S podporou EU se nadaci podařilo realizovat „Rodinný dům chráněného bydlení“. Díky svým aktivitám dokáže zajistit pracovní místa pro desítky klientů ročně. Další informace najdete na www.nadacebona.cz.

JAK SBÍRKA DOPADLA V ROCE 2016?

Máme radost, že jak v roce 2014, v roce 2015 tak i v roce 2016 se nám podařilo předat Nadaci BONA další částku 100 tis. Věříme, že i vy Nadaci BONA  podpoříte v její činnosti i v letošním roce zasláním dárcovské SMS nebo příspěvkem do veřejné sbírky.

Pracoviště, kde si lidé s duševní nemocí osvojují počítačovou grafiku a uplatňují svou kreativitu, již funguje. I díky vaší pomoci bylo otevřeno koncem roku 2014. Nyní se připravuje otevření muzikoterapeutického studia. Vaše podpora je pořád zapotřebí.

Velice si Vás, dárců,  vážíme a děkujeme za podporu a za pochopení.

Za pomoc děkujeme všem.

Tým Mezi ploty

STAROPRAMEN FESTIVALY BEZ ZÁBRAN

Každé víčko pomáhá. Projekt Staropramen Festivaly bez zábran je toho již třetím rokem důkazem. Iniciativa založená na sběru a recyklaci plastových a kovových víček pomáhá otevírat české festivaly hendikepovaným hudebním fanouškům.

Díky bezbariérovému vybavení si může festivalový zážitek odnést každý. Na festivalu Mezi ploty letos poprvé vyroste u hlavního pódia bezbariérová vyvýšená plošina pro lepší a pohodlný výhled.

CSR_logo

 

Zapojte se i vy! Čím více víček společně na festivalu Mezi ploty nasbíráme, tím méně bariér mezi námi. V areálu naleznete dva sběrné stánky projektu Staropramen Festivaly bez zábran, kde budete moci odevzdat plastová i kovová víčka jakékoliv značky. A soutěžit o ceny. Plastová víčka následné slouží k výrobě bezbariérového mobiliáře. Zatímco kovová putují k recyklaci a za získané finance je pronajímáno bezbariérové sociální zařízení a další vybavení.

Více informací o projektu a možnosti, jak se do něj také zapojit, najdete na www.festivalybezzabran.cz.