Street music stage | Stages | Mezi Ploty

Filtrovat

Sobota 30.5.

Madam Royal

Madam Royal

12:15 - 13:00 | Street music stage

Česká kapela, dříve vystupující pod názvem By the way, která byla založena v roce 2011. Od roku 2019 vystupuje již pod novým názvem Madam Royal. Žánrově se řadí k pop-punku/pop-rocku. V roce 2017 vydala druhou studiovou desku s názvem „Takový Jaký Sme“ a v letošním roce chystá našlapanou koncertní sezónu i zbrusu nové album.

Video

Galerie

Zavřít
Láska

Láska

13:45 - 14:30 | Street music stage

Na Street music stage se na vás bude těšit také sympatický písničkář, kytarista, zpěvák, skladatel a producent Václav Vaňura, vystupující pod uměleckým pseudonymem „Láska“. V minulosti působil například v kapelách zakázanÝovoce, Waldagang, Geoff Tyson Band (USA), UnderGaters nebo Covers for Lovers. Jako sólista ale debutoval skladbou Hezká písnička v červnu 2018.

Video

Galerie

Zavřít
Cocoman

Cocoman

16:45 - 17:30 | Street music stage

Jméno Cocoman není třeba na české scéně asi příliš představovat. Známe jej jako reggae zpěváka a také jako producenta s vlastním vyhlášeným studiem Drozdov, který stojí mj. za projekty Sklizeň nebo Nevereš. I když je spojován především s českou reggae music, Cocoman je hudební neposeda, který nějakou novinkou nejednou zvedl své fanoušky ze židle. Těšíme se, jak na festivalu Mezi ploty roztančí i vás.

Video

Galerie

Zavřít
Marta Jandová

Marta Jandová

18:15 - 19:00 | Street music stage

Marta Jandová, rodačka z Prahy, se proslavila především působením v německé kapele Die Happy. V České republice se vydala na sólovou dráhu a byl to rozhodně dobrý tah! Veselá a sympatická zpěvačka s krásným úsměvem vydala svou první autorskou sólovou desku se jménem BARVY. Z ní nám Marta ve videoklipech již představila písně Barvy a Milovat. Letošní novinkou je ale animovaný videoklip k rockově laděné písni Křídla. Marta Jandová s kapelou bude jistojistě velkou ozdobou sobotní Street music stage.

Video

Galerie

Zavřít
Eddie Stoilow

Eddie Stoilow

19:45 - 20:30 | Street music stage

Eddie Stoilow je česká popová hudební skupina, hrající od roku 2003, v popředí s významnou pěveckou osobností zpěvákem Honzou Žampou. Roku 2016 kapela vydala velmi úspěšné album Jupiter a v loňském roce ohromila česká rádia hitem With you. Zároveň zvládla odjet velmi zdařilou evropskou tour s finskou rockovou skupinou The Rasmus, během které absolvovala 18 zastávek po celé Evropě.

Video

Zavřít

Neděle 31.5.

Robin&son

Robin&son

13:45 - 14:30 | Street music stage

Robin&son je česká kapela, jejíž písničky se skládají z příběhů a pocitů frontmana (moderátora a herce) Robina Sobka. Jsou o lásce, vztazích, rozchodech, motivaci, radosti, ale taky o světě seriálů a jednotvárných hercích. Žánr: život v popu. Písničky na koncertech skvěle fungují, každý si tam totiž najde kousek sebe. Texty jsou ze života. Dobrá energie, nálada, rýmy a hlavně smysl pro humor jsou předností této kapely.

 

Video

Zavřít
Gipsy.cz

Gipsy.cz

15:15 - 16:00 | Street music stage

Kapela oceňovaná v České republice i zahraničí jako výjimečný hudební projekt, vystupující na těch největších světových festivalech. Koncerty Gipsy.cz jsou plné energie a pozitivních emocí. Mají jedinečnou schopnost přenést tyto emoce na publikum a oslovit všechny věkové kategorie – od nejmenších přes teenagery po střední i starší generaci. Svou energií a temperamentem vás strhne charismatický frontman Radek Banga, jehož vystoupení je vždy nezapomenutelným zážitkem.

Video

Zavřít
TH!S

TH!S

16:45 - 17:30 | Street music stage

TH!S je pražská root-rocková kapela v popředí s ikonou českého filmu Vojtou Kotkem, která se zvukově a hudebně inspiruje americkým sedmdesátkovým hard rockem. Hraje v klasickém složení: dvě kytary, basa, bicí, zpěv, a to všechno rychle a nahlas. Její členové nepoužívají samply a v záplavě současné chemické muziky jsou tak trochu na druhé straně barikády, když o sobě neprogresivně tvrdí: „Přinášíme do muziky něco starýho!“ Začínali jako cover band, ale v současné době již vystupují s vlastním repertoárem a drží se hesla: „Hraní nás baví a baví nás o to víc, když to baví i vás!“

Video

Galerie

Zavřít
Pokáč

Pokáč

18:15 - 19:00 | Street music stage

Svérázný písničkář Pokáč si již s jistotou vydobyl přední místo na české hudební scéně. Jeho osobitý smysl pro humor a vtipné a nápadité texty, v nichž dokáže s nadhledem, ironií a nadsázkou probírat i vážná témata – to je důvod, proč Pokáče milují všechny generace. Po úspěšné desce s názvem Vlasy vydal v loňském roce neméně úspěšné album Úplně levej. Pro stejnojmenný singl zároveň natočil originální a zábavný videoklip.

Video

Galerie

Zavřít
PSH

PSH

19:45 - 20:30 | Street music stage

Orion, Vladimír 518 a DJ Mike Trafik, pro fanoušky rap/hip-hop scény dobře známá jména, tvoří dohromady svižnou formaci PSH, bez které si festival Mezi ploty již nedokážeme představit. V loňském roce pro nás připravili již čtvrté studiové album, s názvem Debut, které je plné překvapivých hudebních i filmových odkazů, nadsázek i tíživých životních postřehů. Pecky z nové desky, ale i staré prověřené fláky této kapely zakončí nedělní Street music stage.

Video

Galerie

Zavřít

Změna programu vyhrazena.