Scéna smíchu | Stages | Mezi Ploty

Filtrovat

Sobota 25.5.

Divadlo LSD - Další prosím

Divadlo LSD – Další prosím

12:00 - 12:45 | Scéna smíchu

Několik zábavných scének o zážitcích běžného života v podání divadla LSD.

Galerie

Zavřít
Ester Kočičková – One man show

Ester Kočičková – One man show

13:15 - 13:45 | Scéna smíchu

Osobitá a originální Ester Kočičková ve své sólové stand-up show. Ester asi není potřeba více představovat a přesvědčovat vás o tom, že je tato multitalentovaná (nejen) komička ve světě zábavy naprostou legendou. Však uvidíte (a zasmějete se) na Plotech sami!

Zavřít
...Už! – Plavba jitřního poutníka

…Už! – Plavba jitřního poutníka

14:15 - 14:45 | Scéna smíchu

Hvězdná posádka na hvězdné lodi. Jen někteří skutečně vědí, co je cílem jejich mise. Schizofrenní kapitánka, přestudovaná psycholožka, Mr. Bean i Rose z Titaniku. Nejen s nimi se můžete vydat na hvězdnou plavbu napříč hlubokým vesmírem.
Soubor absolventů Jedličkova ústavu „Už!“ funguje již druhým rokem a spojuje lidi s různými postiženími i bez nich. Jejich nová autorská hra odráží životy herců v bláznivé komedii z vesmírné lodi.

Galerie

Zavřít
Arte della Tlampač – Sametový hranostaj

Arte della Tlampač – Sametový hranostaj

15:30 - 16:30 | Scéna smíchu

Existují dva typy lidí. Jedni milují divadelní skeče Arte della Tlampač, ti druzí je nenávidí a považují za symbol úpadku nezávislého divadla v Čechách. Pak je tu ještě hodně lidí mezi tím, kteří nemají zas tak vyhraněný názor. A potom je tu celá řada lidí, kteří o Arte della Tlampač nikdy neslyšeli. Jste jedni z nich? Pojďte si pro ránu.

Galerie

Zavřít
Jiří „Rimmer“ Charvát – Slam poetry

Jiří „Rimmer“ Charvát – Slam poetry

17:00 - 17:30 | Scéna smíchu

Vystoupení dvojnásobného mistra České republiky ve slam poetry. Z copywritingu si bere jasnost a údernost, ze stand-upu humor, z probdělých nocí existencialismus a z psychedelických zkušeností fascinaci vědomím. Tím vším vás vzdušnou čarou vystřelí, kam od poezie očekáváte. Za slova.

Zavřít
Underground Comedy

Underground Comedy

18:00 - 19:00 | Scéna smíchu

Znáte je z Comedy Clubu, znáte je z pořadu na Stream.cz a teď vás budou bavit naživo na festivalu Mezi ploty! Parta komiků z UNDERGROUND COMEDY vám podstrojí pořádnou porci svojí stand-up show. Jen komik a jeho publikum. Žádné kulisy, kostýmy, žádné role ani připravené skeče. Humor, který vás nenechá v klidu. Témata, o kterých se nemluví. To vše je stand-up show s UNDERGROUND COMEDY na festivalu Mezi ploty.

Galerie

Zavřít
Miloš Knor - OneKnorShow

Miloš Knor – OneKnorShow

20:00 - 20:40 | Scéna smíchu

Stand up comedy představení jednoho Knora. Smíchuplných 40 minut vám pořádně roztřepe bránice. Miloš Knor s vámi probere aktuální ožehavá témata a nebude se bát píchnout do vosího hnízda a pořádně se popíchat.

VAROVÁNÍ: Na místě může zaznít humor.

Galerie

Zavřít

Neděle 26.5.

Ještě chvilku... – Cirkus Momentito

Ještě chvilku… – Cirkus Momentito

12:00 - 12:30 | Scéna smíchu

„Dámy a pánové, vaše skromné městečko navštívil světoznámý Cirkus Momentito! Připravte se, neboť dnes uvidíte nevídané, uslyšíte neslýchané a zažijete nečekané! Vstupné pouhých deset korun – mládež a vozíčkáři za polovic!“
Soubor absolventů Jedličkova ústavu „Ještě chvilku…“ již po 15 let spojuje lidi s postižením s diváky napříč generacemi. Hlavním cílem souboru a jeho představení je bourat bariéry kolem lidí s postižením a přiblížit jejich příběhy veřejnosti.

Galerie

Zavřít
Daniel Ferenc - OneRomShow

Daniel Ferenc – OneRomShow

13:00 - 14:00 | Scéna smíchu

Stand-up komik Daniel Ferenc patří ke skupině Miloše Knora Komici s. r. o. Už jste ho určitě mnohokrát viděli v populárních zábavných pořadech po boku dalších slavných komiků. K jeho nejoblíbenějším výstupům patří ty o soužití Romů s většinovou společností a o všeobecných předsudcích. Snaží se humorem překonávat bariéry a překlenovat hranice mezi různými etniky.

Zavřít
B.I.Z.O.N.I.

B.I.Z.O.N.I.

14:30 - 15:30 | Scéna smíchu

Chcete zažít něco neopakovatelného? Pojďte se podívat na divadelní improvizaci skupiny B.I.Z.O.N.I. = Blázniví Improvizátoři Zoufale Odhodláni Nepřestat Improvizovat. Uvidíte spoustu nevšedních scének a příběhů na Vaše přání. Dejte nám téma, my ho ztvárníme, dejte nám prostředí, my se v něm ocitneme!
Těšák!

Galerie

Zavřít
Richard Nedvěd

Richard Nedvěd

16:00 - 16:30 | Scéna smíchu

Propojení kouzel, zábavy a gagů? To vše svým osobitým stylem předvádí kouzelník Richard Nedvěd, který je mnohdy označován za trapnomága a břichomluvce!
Přijďte se přesvědčit, že jeho smích opravdu léčí.

Galerie

Zavřít
Čermák & Staněk Comedy

Čermák & Staněk Comedy

17:00 - 18:00 | Scéna smíchu

Čermákovi bylo loni padesát, Staňkovi je třicet devět. Už několik let. Oba mluví o tom, co je rozčiluje i co milují. Vezmou vás na nákupy do Billy, IKEA a Hornbachu. Vypijete s nimi kávu v některém z karlínských bister a zjistíte, co má společného oběd v McDonalds a manželský sex. Pozor, během představení uslyšíte několik vulgarismů. Ale stále jich bude méně než v rozhovorech s hlavou státu.

Galerie

Zavřít
Diva-ženy - Mediální pakáž aneb Dreamjob

Diva-ženy – Mediální pakáž aneb Dreamjob

18:30 - 19:30 | Scéna smíchu

Mediální pakáž aneb Dreamjob je satirická komedie z novinářského prostředí, která pobaví, poodkryje divákovi zákulisí novinářské práce, ale zároveň má ambici upozornit na palčivý problém dnešní doby a tím jsou dezinformace a fake news. Hru připravuje divadelní spolek Diva-ženy s profesionálními tvůrci z dalších pražských divadel.
Hrají: Radomír Švec, Kristýna Hrušínská, Lea Surovcová, Miroslav Hrabě, Tereza Němcová, Jan Řezníček
Speciální hosté z videozáznamu: Marcela Augustová, Václav Marhoul, Matěj Balcar

Galerie

Zavřít
Na stojáka

Na stojáka

20:00 - 21:00 | Scéna smíchu

Originální česká stand-up comedy show vyráží na festival Mezi ploty. A to jen proto, aby viděla úsměvy na vašich tvářích! Můžete se těšit na hvězdnou sestavu tří komiků, kteří se zodpovědně postarají o vaši zábavu. Jmenovitě jimi budou Adéla Elbel, Dominik Heřman Lev a Pavel Tomeš.

Galerie

Zavřít

Změna programu vyhrazena.