Scéna smíchu | Stages | Mezi Ploty

Filtrovat

Sobota 26.5.

Daniel Ferenc

Daniel Ferenc

13:15 - 14:00 | Scéna smíchu

Stand-up komik Daniel Ferenc patří ke skupině Miloše Knora Komici s. r. o. Už jste ho určitě mnohokrát viděli v populárních zábavných pořadech po boku dalších slavných komiků. Nyní bude otevírat Scénu smíchu. K jeho nejoblíbenějším výstupům patří ty o soužití Romů s většinovou společností a o všeobecných předsudcích. Snaží se humorem překonávat bariéry a překlenovat hranice mezi různými etniky.

Galerie

Zavřít
Už! - Šest tónů Karkulky

Už! – Šest tónů Karkulky

14:15 - 14:30 | Scéna smíchu

Kark​u​lka jde ke své babičce, potká zlého vlka, který následně sežere babičku i s vnučkou. To si Kark​u​lka prožila už mnohokrát. My jsme se ale rozhodli trochu změnit prostředí. Karkulka a stejně tak postavy s ní spjaté vystřídají hned několik profesí a tváří.​ ​Prastarý příběh v nových barvách představí divadelní soubor s herci s postižením Už!.​

Zavřít
Squadra Sua - UP!

Squadra Sua – UP!

15:00 - 16:00 | Scéna smíchu

Robert Janč poprvé sám, poprvé v nebezpečné disciplíně zvané stand up comedy a poprvé jako hlavní hvězda. HUMORNÉ, DOJEMNÉ, PRAVDIVÉ. Doplní jej slavný americký komik Jeff Ripper, který se svou sžíravou upřímnou show „UP! – Den bez průšvihu je průšvih“ možná jednou dorazí na scénu včas.

Galerie

Zavřít
Čermák & Staněk Comedy

Čermák & Staněk Comedy

16:30 - 17:30 | Scéna smíchu

Miloš Čermák a Luděk Staněk. Dva známí novináři, kteří se rozhodli dělat stand-upy. První v rámci boje s krizí středního věku, u toho druhého to s krizí středního věku prý nemá nic společného. Ta přeci začíná daleko později než v 39 letech. Je to nedůstojné a ponižující (jak by řekla matka Luďka Staňka), ale pořád je na tom lépe než muži, kteří si kupují sportovní auta nebo utíkají od rodin s mladými milenkami. Dvojice vystupuje pravidelně se svými Ego nights a pásmem O ženách a lidech a s neobyčejným nadhledem komentuje více či méně všední situace z životů nás všech.

Galerie

Zavřít
Paleťáci - Improshow

Paleťáci – Improshow

18:15 - 19:15 | Scéna smíchu

Show plná smíchu, o které rozhodují diváci. Divadelní představení, při kterém hrají herci krátké improvizační hry. Každá hra má svá pravidla. Ta v průběhu večera vysvětlí moderátor. Herci musí tato pravidla dodržet a odehrát krátký příběh na Vámi zadané téma. Žádný scénář, jen moment teď a tady..

Galerie

Zavřít
Miloš Knor - OneKnorShow

Miloš Knor – OneKnorShow

20:00 - 20:45 | Scéna smíchu

Celovečerní „představení jednoho Knora“. Vlastní zábavná show, na kterou se diváci chodí bavit už od roku 2009. Neustále aktualizované představení, kterému nechybí originalita a nápaditost. Komici s.r.o., agentura Miloše Knora, zajišťují celovečerní zábavná představení, výstupy dvojic, trojic či jednotlivců. Ve své nabídce mají vystoupení od několika minut až po několikahodinové zábavné programy.

Galerie

Zavřít

Neděle 27.5.

Buranteatr

Buranteatr

12:10 - 13:30 | Scéna smíchu

Kabaret U Vrtaného kolena aneb Rozbijte prasátka, přátelé!

Za peníze si štěstí nekoupíš, ale stejně je prima je mít. Ale jak je získat a jak si je udržet? Půjčky, splátky, úroky, hypotéky, loterie, peněžní teorie a jiné piškuntálie. Ekonomický kabaret, komediální thriller, cynický stand-up.

Galerie

Zavřít
Slam Poetry

Slam Poetry

14:00 - 15:00 | Scéna smíchu

Souboj v performativní poezii v nervy drásajícím klání. Publikum se nechává uhranout, rozesmát, rozplakat, dojmout – stejně tak může při sebemenším náznaku chyby a tuctovosti soutěžícího nemilosrdně vypískat. Vítěz může být jen jeden. A rozhodne o něm porota složená z VÁS, diváků!

Zavřít
BIZONI

BIZONI

15:30 - 16:30 | Scéna smíchu

Z party herců se stali blízcí přátele, které spojuje láska k improvozačnímu divadlu. Přijeli k Vám zahrát skvělé scénky, které nemají připravené. Co se před Vámi odehraje, je na Vás – divácích! Bizoni jsou totiž velmi líní učit se texty, ale nebojte se! Vše vymyslí na místě a stojí to za to!
Dejte nám téma, my ho ztvárníme, dejte nám prostředí, my se v něm ocitneme! Těšák na Vás! BIZONI!

Galerie

Zavřít
Komediograf - Pokus o vytvoření osobnosti ze sebe sama

Komediograf – Pokus o vytvoření osobnosti ze sebe sama

17:30 - 19:00 | Scéna smíchu

Je to opravdu tak těžké být osobností, které si lidé váží? Proč kolem nás není vůbec NIKDO? Nikde nikdo, o koho by se dalo opřít. Nikde nikdo, o koho by se dala opřít třeba jen lopata, aby vzápětí nebyla ukradena.

Robert Mikluš alias Jožin toho má dost a rozhodl se pro nás všechny vyrobit osobnost ze sebe sama. V přímém přenosu. Abychom mohli být v Česku konečně na někoho hrdí. Originální a poctivá komedie ze současnosti.

Galerie

Zavřít
Divadelní soubor Ještě chvilku - Čarovný les

Divadelní soubor Ještě chvilku – Čarovný les

19:15 - 19:45 | Scéna smíchu

Když byla Adéla malá, chtěla být princeznou a žít svůj sen. V dospělosti zjistila, že svět není pohádka, ale spíš bludiště povinností a pravidel, ve kterém se ztrácí. V tom se záhadně ocitá v Čarovném lese, který je zmítán prapodivnou válkou mezi fantaskními bytostmi a roboty. Ale kdo je přítel a kdo nepřítel? Proč se Adéla ocitá zrovna zde? Odkud se bere podivná moc, kterou Adéla v lese má? A lze ještě někdy vyjít z lesa ven? To vše se dozvíte v nové autorské psychologické pohádce divadelního souboru Ještě chvilku.

Zavřít
Na Stojáka

Na Stojáka

20:00 - 21:00 | Scéna smíchu

Na Stojáka je v podstatě synonymum pro žánr stand up comedy v Čechách. Stand up comedy je umělecká forma, kdy komik ve stoje mluví přímo na publikum. Nejčastěji vypráví příběhy a monology, které prokládá krátkými vtipy. Zatímco v zahraničí (zejména v Anglii, Irsku, nebo v USA) má tento žánr tradici, kterou buduje již třetí generace komiků, u nás funguje stand up comedy pár let. Do Česka se formát dostal díky stanici HBO. Ještě lepší než v televizi je Na Stojáka naživo. O tom se letos přesvědčíte s Adélou Elbel, Petrem Vydrou a Petrem „Nastym“ Cerhou.

Zavřít

Změna programu vyhrazena.