innogy Rodinná hudební scéna | Stages | Mezi Ploty

Filtrovat

Sobota 30.5.

Bubeníci a přátelé

Bubeníci a přátelé

12:00 - 12:45 | innogy Rodinná hudební scéna

Parta mladých umělců, kteří s nadšením bubnují na všechno, co jim přijde pod ruku, od plastových kyblíků po násady od košťat. Jejich velmi nápadité vystoupení si užijí bez rozdílu všechny generace.

Video

Galerie

Zavřít
Michal Horák

Michal Horák

13:15 - 14:00 | innogy Rodinná hudební scéna

Michal Horák je nadaný mladý písničkář a multiinstrumentalista, který dokáže zaujmout především svými originálními texty a svérázným humorem. Píše písničky o věcech, které ho baví, a hraje na kytaru, klavír, foukačku anebo třeba na heligonku po pradědovi. Na hudební scéně se pohybuje od svých čtrnácti let. Vidět jste ho mohli třeba jako předskokana Tomáše Kluse, kapely Chinaski nebo Pokáče. V loňském roce také vydal svoje první cédéčko s prozíravým názvem Michalovo cédéčko.

Video

Zavřít
Sto zvířat dětem

Sto zvířat dětem

14:45 - 15:30 | innogy Rodinná hudební scéna

Dlouhodobí patroni našeho festivalu, oblíbená a zábavná kapela Sto zvířat, každoročně myslí i na ty nejmladší návštěvníky Plotů. Nenechte si ujít jejich zábavné vystoupení na Rodinné hudební scéně!

Video

Zavřít
Kašpárek v rohlíku

Kašpárek v rohlíku

16:15 - 17:00 | innogy Rodinná hudební scéna

Kašpárek v rohlíku je česká divadelně-hudební skupina, která vznikla v roce 2007 pro loutkohru Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Projekt se zrodil jako reakce na nedostatek kvalitních, původních písniček pro děti a také na téměř neexistující mezigenerační zábavu určenou společně pro dospělé a děti. Kapela v čele se svérázným Kašpárkem hraje v rozličných sestavách. Na pódiu s ní vystoupila již řada známých interpretů, např. Márdi, Tonya Graves, Milan Cais, David Koller, Radek Banga nebo Lenka Dusilová. Kašpárek v rohlíku svou autorskou tvorbu označuje za bejbypank, ale jeho zábavné písničky potěší příznivce všech věkových kategorií.

Video

Galerie

Zavřít
Jablkoň

Jablkoň

17:30 - 18:15 | innogy Rodinná hudební scéna

Jablkoň je pražská alternativní hudební skupina, která se s nevšedním nadhledem pohybuje na hranicích moderní vážné hudby a popu. Kapela vznikla před více než třiceti lety a její začátky jsou spojeny především se spoluprací s Jazzovou sekcí. Díky své „nezařaditelnosti“ se stejně samozřejmě pohybovala v oblasti folku a rocku jako v oblasti jazzu a později také vážné hudby. Za zmínku stojí například spolupráce s houslovým virtuosem Jaroslavem Svěceným a Českým symfonickým orchestrem nebo tvorba filmové a televizní hudby.

Video

Galerie

Zavřít
Mína & Naty Hrychová & Tom Sean

Mína & Naty Hrychová & Tom Sean

18:45 - 19:30 | innogy Rodinná hudební scéna

Tři talentovaní mladí museři a youtubeři, Mína, Naty a Tom Sean, zakončí sobotní dětskou scénu. Představme si je blíže. Mína patří v současné době k nejpopulárnějším influencerům. Na hudební scéně není žádným nováčkem. Už odmalička vystupovala v muzikálech, po boku populárních zpěváků či na koncertech Kapky naděje a také byla členkou a moderátorkou populární dětské kapely Čiperkové. Sledovanost jejích videoklipů na Youtube dosahuje milionů zhlédnutí. Například její Basic Boy se stal nejsledovanějším klipem roku 2018.

Naty Hrychová je teprve šestnáctiletá, ale velmi talentovaná česká zpěvačka, patřící mezi nejvýraznější dětské hvězdy současnosti. Zvítězila v mezinárodní pěvecké soutěži Interbrilliant Voice v kategorii „Nejlepší videoklip“ a její klipy na Youtube skutečně dosahují skvělých čísel sledovanosti. Vidět jsme jí mohli také v několika muzikálech (Bídníci, Zorro). Od úspěšné muserky a youtuberky se postupně posouvá ke kariéře zpěvačky a autorky písní.

Tom Sean je šestnáctiletý český zpěvák, skladatel, herec a influencer. Narodil se v irském Dublinu, ale odstěhoval se s rodinou do Česka, kde dochodil základní školu. Pokračoval na Pražskou konzervatoř, na které studuje herectví. Do povědomí veřejnosti se Tom zapsal hlavně svými prvními singly „Heart Hotel“ a „Reach the Stars“. Aktivní je však i na sociálních sítích, zejména na síti TikTok, kde měl začátkem roku 2020 nasbíraných 141 tisíc odběratelů.

Video

Galerie

Zavřít

Neděle 31.5.

Čiperkové

Čiperkové

12:00 - 12:45 | innogy Rodinná hudební scéna

Děti zpívají dětem! Známé i neznámé dětské písničky a říkanky, k tomu veselé kostýmy a spousta tance a zábavy, to jsou Čiperkové.

Video

Galerie

Zavřít
Kapela Žampion – Divadla Lampion

Kapela Žampion – Divadla Lampion

13:15 - 14:00 | innogy Rodinná hudební scéna

Kapela Žampion se zformovala v roce 2018 v kladenském Divadle Lampion. Pevné jádro tvoří nejmuzikálnější členové hereckého souboru pod vřelým dohledem Lukáše Bouzka. Žampion vám zahraje nejznámější pecky z inscenací Lampionu a také autorské songy, které si členové kapely sami píšou a skládají.

Galerie

Zavřít
Divadlo Mazec

Divadlo Mazec

14:45 - 15:30 | innogy Rodinná hudební scéna

Autorské Divadlo Mazec přijede s pestrým kabaretem, který se skládá z jednotlivých hudebních, pěveckých, tanečních nebo scénických výstupů a skečů. Interaktivní zábavná show zvedne ze židlí všechny diváky a aktivně je zapojí do děje. Přijďte se pobavit se svými dětmi!

Galerie

Zavřít
Tam Tam Batucada

Tam Tam Batucada

16:15 - 17:00 | innogy Rodinná hudební scéna

Tam Tam Batucada je brazilská bubenická show, plná karnevalové samby z oblastí Rio de Janeiro a Bahia. Jedná se o orchestr složený z bubeníků a perkusistů, který určitě nepřeslechnete ani nepřehlédnete. Jejich vystoupení vás nabije energií pocházející ze slunných oblastí Brazílie, ale také celé Jižní Ameriky, Kuby i Afriky a připomene vám rytmy samby reggae, samby batucada, maracatú, timbalady, rumby, afrosamby a jiné.

 

Video

Galerie

Zavřít
BomBarďák

BomBarďák

17:30 - 18:15 | innogy Rodinná hudební scéna

Koncert pro děti plný divokých písní a ztřeštěných tanečků okořeněných interaktivní komunikací s dětským divákem. Kapela BomBarďák hraje veselé písničky s bláznivými a vtipnými texty, které jsou určené primárně dětem, ale nudit se rozhodně nebude ani dospělý doprovod.

Video

Galerie

Zavřít

Změna programu vyhrazena.