Hudební scéna | Stages | Mezi Ploty

Filtrovat

Sobota 27.5.

Bára Ladrová Spolu ze srdce dětem

Bára Ladrová Spolu ze srdce dětem

14:15 - 14:25 | Hudební scéna

S Bárou Ladrovou se můžete setkat nejen na akcích pro děti, ale i na charitativních, které pořádá se svým týmem. Název SPOLU ZE SRDCE vznikl sloučením všech našich charitativních akcí.

S celým týmem se snaží pomáhat všem, kteří to potřebují, ať už jednotlivcům nebo organizacím.
Hlavní myšlenkou je pomáhat a propojovat světy – zdravých a handicapovaných, předčasně narozených i seniorů.
Bára s týmem chce ukázat, že i dítě s handicapem nebo zdravotním problémem se může stát hvězdou na pódiu nebo v hudebním klipu.
Na festivale Mezi ploty společně s dětmi na pódiu zazpívá a zatančí jejich charitatvní písně (Ať v srdci zní a Spolu) propojující právě zmiňované světy.

Video

Galerie

Zavřít
Honza Jareš & band

Honza Jareš & band

18:15 - 19:00 | Hudební scéna

Honza Jareš vystudoval populární zpěv a moderní klavír na Pražské státní konzervatoři, jako jediný nevidomý student v historii školy. S jeho písní Doktor duší získal Platinovou dvanáctku za 12 vítězství v hitparádě Českého rozhlasu Dvojka. Také je laureátem Výroční ceny Legenda nočního proudu v kategorii Objev roku 2019.
Jeho hlas je plný emotivní energie, jeho hudební projev zaujme bezprostředností a procítěností. Ve spojení se skvělými instrumentalisty přináší publiku ojedinělý umělecký i lidský zážitek.

Video

Zavřít
Radek Banga

Radek Banga

20:00 - 21:00 | Hudební scéna

Radek Banga působí na české hudební scéně už od třinácti let. Od té doby vydal mnoho úspěšných nahrávek, získal řadu ocenění a vystupoval po celém světě včetně slavného festivalu v britském Glastonbury. Od roku 2000 je navíc aktivním producentem a stál za desítkami alb od hip-hopu po tradiční popové projekty. Napsal řadu hitů dalším interpretům, včetně Karla Gotta. Posledních několik let se spojil s několika zahraničními producenty, především z USA a naučil se na jejich seminářích zcela jinak pracovat se zvukem. A to vše mu otevřelo cestu k realizaci vlastního sólového debutového alba s názvem Věci jinak, jenž vyšlo u vydavatelství Supraphon.
Jak už samotný název alba napovídá, opravdu je zde vše jinak. Zpěvák se totiž vrhnul do vod POPU. Silné melodie, chytlavé refrény a texty plné emocí. To vše v podání charismatického zpěváka s nezaměnitelným hlasem.
Koncert plný energie doprovázený předními českými muzikanty a vokální sekcí je nezapomenutelnou show.

Video

Galerie

Zavřít

Změna programu vyhrazena.