DJ workshopy CRW DJs | Stages | Mezi Ploty

Filtrovat

Sobota 25.5.

STAGE 3 - DIGITAL DJING

STAGE 3 – DIGITAL DJING

12:00 - 18:00 | DJ workshopy CRW DJs

MR. FUNKY MACHINE

Mr. Funky Machine, dříve také známý pod jménem AK-47, kterého můžete již velmi dlouho potkávat po celé naší republice na akcích zaměřených od ghetto funku, přes latino, house music, break až po black music. Velmi talentovaný a hudebně univerzální Dj, který stále vystupuje s živými hudebníky ovládající bravurně klávesy, kytary a perkuse. Jeho pravidelné večírky napříč celou pražskou scénou mají vždy obrovitý náboj a energii. V posledních měsících upouští trošku od živých hudebníků a začíná vystupovat sám s živou show plnou samplerů a perkusí. V roce 2016 se stává členem CRW DJs. 
Jeho hudební kariéra se začala psát v prvních letech tohoto století, kdy se stal jedním ze zakladatelů acidhousové formace Los Fishos Acidos. V průběhu let byl zapojen do produkce hudby různých žánrů – od jazzu, ambientu a ethna po techno – se stále stejnou filozofií – bavit lidi. Jeho vystoupení jste mohli vidět a slyšet na místech jako pražský klub Roxy, Yes Club, Žluté Lázně, Radost FX a Beach Park Mlékojedy, ale třeba i v thajském plážovém Clap and Clap Clubu. Nebo na festivalech jako slovenský Rotor Jelenec, český Sázavafest, Zámostí a dalších.
Mr. Funky Machine není klasický turntablista, který se drží čistě jednoho stylu. Jeho hudební vývoj lze shrnout od acid house začátků přes funk k dnešnímu soundu ghetto funku.

Zavřít
STAGE 2 - CD PLAYERY

STAGE 2 – CD PLAYERY

12:00 - 18:00 | DJ workshopy CRW DJs

MATT WALLI

Milovník hudby, který začal s muzikou na diskotékách, když mu bylo 15 let. Později, poté co navštívil první velkou party, byl fascinován atmosférou, kterou vytvořilo publikum, a radikálně se tím změnil jeho přístup k prezentaci hudby. To vše se stalo kolem roku 2000. Začátkem roku 2012 se začal pokoušet o první vlastní produkci a jeho novým miláčkem se stal Ableton. Jeho první track, na kterém spolupracovali kolegové Andre Lesu a Tomas Drex, byl vydán v létě 2013. Hrál v mnoha plzeňských klubech, kde se setkal s řadou zajímavých lidí. Jeho styl se vyvíjel a stále vyvíjí. Nikdy nešel zařadit pod jeden styl nebo žánr, je ovlivněn mnoha hudebními elementy. Nejdůležitější pro něj je, aby sety byly plné pozitivní energie a aby si je lidé užívali.

Zavřít
STAGE 1 GRAMOFONY

STAGE 1 GRAMOFONY

12:00 - 18:00 | DJ workshopy CRW DJs

AKROM

Akrom je DJ a promotér z Prahy patřící ke stálicím české klubové scény. Od roku 2007, kdy započala jeho hudební činnost, hrál po České republice a Evropě na více než šesti stech akcích, z čehož nejúspěšnější byly například 4th Anniversary of Republic Artists v Londýně či Springbreak, Snowbreak a BigSnowJam parties (2012, 2013, 2014, 2015) ve Francii.
Tento hudebník je nejen rezidentem legendárního klubu Chapeau Rouge, ale funguje i jako promotér klubové multikulturní akce Majestic circus v Paláci Akropolis.
Akrom se před několika lety stal členem CRW DJs, která patří mezi největší skupiny sdružující DJské live projekty. Produkci vlastní tech-house hudby se věnuje velice příležitostně a zatím vydal pár tracků na slovenském labelu OneWay recordings a anglických labelech Twisted Recordings či LW Recordings za podpory producentů, jako jsou Paco Osuna, Blue Amazon, Zack Gee, Jimi Falconer, DRNDY a dalších.
Z jeho úspěchů je nutné zmínit vítězství v mezinárodní soutěži BURN Residency 2016, kde bohužel kvůli rodinným problémům nemohl reprezentovat Českou republiku na workshopu na Ibize po boku Johna Digweeda či Carla Coxe.

Zavřít

Neděle 26.5.

STAGE 3 - DIGITAL DJING

STAGE 3 – DIGITAL DJING

12:00 - 18:00 | DJ workshopy CRW DJs

DETRALEX

Projekt Detralex vznikl v polovině roku 2016 spojením dvou Djs z Vysočiny, Ljuk M & Corvin. Jelikož mají oba společné hudební cítění a chtěli svoje hraní posunout od klasického míchání ze dvou decků o kousek dále, rozhodli se dát dohromady a zúročit svoje dlouholeté zkušenosti. Oba pánové již vystupovali ve spoustě českých klubů, kde pořádali i svoje vlastní eventy.
Detralex kombinují Dj set s live prvky, což je odlišuje od klasických b2b Djs. 
Pro svá vystoupení používají digitální technologie, jelikož jim umožňují neomezené možnosti.
Detralex při hraní používají techniku Push2 (Ableton), Traktor S8, JAM, Traktor S4 a Traktor F1.
V současné době intenzivně pracují na vlastní produkci a stali se součástí CRW DJs, kde se svým live-kem skvěle zapadají.

Zavřít
STAGE 2 - CD PLAYERY

STAGE 2 – CD PLAYERY

12:00 - 18:00 | DJ workshopy CRW DJs

PETER NEW

Peter se věnuje DJingu od roku 2010. Miluje rovný beat, ať už je to deep house, tech house, minimal nebo techno.
Jeho začátky jsou silně spjaty s after klubem Ateliér, kde byl dlouhé měsíce rezidentem. Za poměrně krátkou dobu se vypracoval ke stálicím na pražské scéně. To potvrzuje i fakt, že za rok 2014 měl na kontě více než 130 vystoupení po celé Praze.
Pravidelně hraje v underground klubech jako Roxy, Palác Akropolis, Magnum, Opposite atd. Za zmínku stojí i pravidelné „open-airy“ na netradičních místech metropole a účinkování v několika rádiových show na stanicích Dance radio a SeeJay Radio.
Mimopražským se pak přestavil napříč republikou od Kladna až po Beats For Love v Ostravě.
V roce 2016 se stal rezidentem dvou nejlepších klubů ve městě Wellington na Novém Zélandu. Ve stejném městě pak zahrál v „prime-time“ na největší silvestrovské oslavě tohoto hlavního města.
V polovině téhož roku se pustil do vlastní produkce a k dnešnímu dni podepsal více jak tucet „releasů“ pod značkami Housepital, Kool Katz, MoonShake, Exit 32, Hund Music nebo domácích Climax Digital, OneWay, Licker a MOSP.
I když nemá rád hodnocení podle Beatportu, tak jeho tracky se umisťují na předních příčkách těchto labelů a jistým potěšením je i umístění v Btp. Top 100 Deep House Releases (#06), Btp. Top 100 Releases (#31) nebo Btp. Top 100 Minimal Releases (#39).

Zavřít
STAGE 1 GRAMOFONY

STAGE 1 GRAMOFONY

12:00 - 18:00 | DJ workshopy CRW DJs

4BECOME1

Pod jménem 4BeCome1 můžete najít pražského DJe Ketana, který v roce 2010 založil i stejnojmenný live projekt. Od roku 2016 vystupuje pod stejným jménem s hudebníky, ale i bez nich. 4BeCome1 je kromě jiného zakladatelem CRW DJs, která jako jediná v naší republice sdružuje takovéto live projekty.
S projektem (jehož členy jsou Flautistar, Skibinskyy, Dudu Morais Drums a další hudebníci s různými hudebními nástroji), ale i sám hostuje na nespočtu hudebních událostí napříč celou naší republikou i v zahraničí. Mohli jste ho/je potkat na festivalech jako Mácháč, Open Air Festival (Panenský Týnec), Sázavafest, United Islands of Prague, Votvírák, AIR Festival, Beats for Love a Metronome Festival Prague, na nespočtu lokálních festivalů nebo ve vyhlášených českých klubech – od Chapeau Rouge přes Roxy, Cross po Duplex – a dokonce na plážích v Chorvatsku nebo v undergroundových klubech v Polsku a na Slovensku.
Jeho vlastní eventy menšího charakteru a projekty, které neúnavně pořádá již mnoho let především v Praze, jsou vždy zárukou zajímavého hudebního zážitku se stále novými hosty. Je také autorem mnoha originálních party konceptů a spolupracuje s mnoha organizacemi, festivaly a kluby napříč celou naší republikou.

 

http://www.4become1.cz
Zavřít

Změna programu vyhrazena.