Minulé ročníky (tiskové zprávy, foto&video, rozhovory)

 

FOTO atmosféry 2019

500

Atmosféra festivalu – klikni pro víc fotek

Stáhni všechny fotky atmosféry ve vysoké kvalitě

FOTO interpretů 2019

Hudební interpreti – klikni pro víc fotek

Jak probíhala rezignace Kašpárka v rohlíku

Shlédni kompletní galerii o tom, jak probíhala rezignace!

Tiskové zprávy a články

Akreditace

Děkujeme za Váš zájem o festival MEZI PLOTY. Akreditace udělujeme pouze aktivním médiím, které o festivalu píší – pro rok 2019 vydají minimálně dva články nebo jeden rozhovor před akcí samotnou, v roce 2018 vydaly minimálně jeden článek po  skončení festivalu. Na 1 médium je možné zažádat o 1 akreditaci pro redaktora a 1 akreditaci pro fotografa. Rozhodnutí o udělení akreditace je plně v naší kompetenci!

O akreditaci je možné zažádat v termínu od 29. 4. do 16. 5. 2019.

 

Těšíme se na spolupráci!

Dita Táborová

reklamní, mediální kampaň a produkce projektu MEZI PLOTY

[email protected]

Loga

Logo-meziploty

ZIP, 5 MB


Certifikát EFFE

Festival Mezi ploty oceněn značkou EFFE Label

Je nám potěšením oznámit, že se festivalu Mezi ploty vloni podařilo získat značku EFFE Label 2017–2018, kterou mezinárodní porota uděluje evropským festivalům splňujícím vysoká kritéria kvality. (EFFE – Europe For Festivals, Festivals For Europe – je projekt Evropské asociace festivalů podporovaný Evropskou unií. Více informací o EFFE najdete na stránkách www.effe.eu.)

Při udělování své prestižní značky organizace EFFE doslova uvedla, že festival Mezi ploty je „velice populární u širokého publika, propojuje širokou veřejnost se zdravotně postiženými a duševně nemocnými a bourá všechny bariéry. Má kvalitní dramaturgii a obrovský společenský dopad.“  Tohoto uznání si velice vážíme a uděláme vše pro to, abychom si je zasloužili i do budoucna.