Mají děti vstup zdarma?

Děti do 6 let mají vstup ZDARMA. Děti mezi 6 – 15 lety (včetně) platí snížené vstupné 150,- Kč

Jak funguje rodinná vstupenka?

Vstupenka platí na jeden festivalový den pro 2 dospělé osoby a až 2 děti (6-15 let včetně). 

V kolik se otevírá areál festivalu?

Areál se otevírá po oba dny v 11:00. 

Kde najdu provozní řád festivalu?

Připravili jsem pro Vás elektronickou verzi ke stažení

Mohu si donést do areálu festivalu vlastní jídlo a pití?

Festival nabízí širokou škálu stánků, kde je možné zakoupit dostatek množství a druhů jídla a pití. A to včetně vegetariánské, veganské a bezlepkové stravy, dále čerstvé ovoce a zeleninu. Vlastní jídlo a pití je vnášet do areálu zakázáno. V případě specifických potřeb ke stravování kontaktujte [email protected]

Mohu si vzít s sebou fotoaparát?

Do areálu je možné vzít neprofesionální fotografickou techniku.

Mohou do areálu psi?

Ano, ale po celou dobu musí být na vodítku. Větší psi musí mít po celou dobu pobytu v areálu nasazený náhubek.

Jak se na festival dostanu?

Ideálně městskou hromadnou dopravou na zastávku autobusu Katovická. Vchod do areálu se nachází nedaleko v ulici Ústavní.

Upozornění pro návštěvníky divadelních představení

Z důvodu kapacity sálu Divadla za plotem budou do sálu vpuštěni pouze návštěvníci, kteří si zakoupí na jednotlivá představení před budovou divadla vstupy za symbolickou 1 Kč. Vstupenky nejsou vyhrazeny pro konkrétní sedadla a budou prodávány vždy hodinu před začátkem dané inscenace. Děkujeme za pochopení.
 

 

STAROPRAMEN FESTIVALY BEZ ZÁBRAN

Každé víčko pomáhá. Projekt Staropramen Festivaly bez zábran je toho již třetím rokem důkazem. Iniciativa založená na sběru a recyklaci plastových a kovových víček pomáhá otevírat české festivaly hendikepovaným hudebním fanouškům.

Díky bezbariérovému vybavení si může festivalový zážitek odnést každý. Na festivalu Mezi ploty letos poprvé vyroste u hlavního pódia bezbariérová vyvýšená plošina pro lepší a pohodlný výhled.

CSR_logo

 

Zapojte se i vy! Čím více víček společně na festivalu Mezi ploty nasbíráme, tím méně bariér mezi námi. V areálu naleznete dva sběrné stánky projektu Staropramen Festivaly bez zábran, kde budete moci odevzdat plastová i kovová víčka jakékoliv značky. A soutěžit o ceny. Plastová víčka následné slouží k výrobě bezbariérového mobiliáře. Zatímco kovová putují k recyklaci a za získané finance je pronajímáno bezbariérové sociální zařízení a další vybavení.

Více informací o projektu a možnosti, jak se do něj také zapojit, najdete na www.festivalybezzabran.cz.