Street music stage | Stages | Mezi Ploty

Filtrovat

Sobota 28.5.

Loco Loco

Loco Loco

12:00 - 12:45 | Street music stage

Trochu ostřejší rockový nářez předvede pražská sestava Loco Loco. Do světa nedávno vypustili nový videoklip k písni s příznačným názvem Monstra.

Video

Galerie

Zavřít
The Complication

The Complication

13:15 - 14:00 | Street music stage

Čtveřice z východních Čech The Complication je tu pro všechny příznivce taneční alternativní hudby. Dle slov kapely je to energie, bordel a hlavně velká láska k devadesátkám a k rock’n’rollu. A to zní jako dokonalá kombinace!

Video

Zavřít
Prague Conspiracy

Prague Conspiracy

14:45 - 15:30 | Street music stage

Punk-rockové Prague Conspiracy, jakožto přední českou klubovou kapelu, netřeba více představovat. Během šesti let, kdy skupina inovovala sestavu a do čela postavila zpěvačku s nakřáplým hlasem, zároveň přitvrdila ve svém stylu a upřednostnila ostré kytarové riffy, které navíc okořenila chytlavými melodiemi a našlápnutou show.

Galerie

Zavřít
Krucipüsk

Krucipüsk

16:15 - 17:00 | Street music stage

Další z legendárních kapel na české hudební scéně, to jsou Krucipüsk, kteří se drží na crossoverovém výsluní více jak dvě desítky let. Originální texty a hlasový projev Tomáše Hajíčka neztrácí na říznosti ani na posledním vydaném albu z roku 2015, které hlásí kapelu ve skvělé formě.

Video

Zavřít
Pio Squad

Pio Squad

17:45 - 18:30 | Street music stage

Proslulá rapová partička zapustila své kořeny v 90. letech minulého století. Pio Squad vydali po osmileté odmlce propracované album „Stromy v bouři“, které značí, že se kluci těch pár let vážně neflákali.

Video

Galerie

Zavřít

Neděle 29.5.

Artmosphere

Artmosphere

12:00 - 12:45 | Street music stage

Polabská kapela jménem Artmosphere pokřtila na podzim loňského roku svou druhou desku Červenej nos. Stejný název nese i příjemně laděný singl, který kapela doplnila veselým videoklipem z pražské náplavky. Jejich pohodový pop rock okořeněný artovými prvky nastartuje na nedělní Street music stage tu správnou atmosféru.

Galerie

Zavřít
Cocotte Minute

Cocotte Minute

16:15 - 17:00 | Street music stage

Kultovní kapela Cocotte Minute se vrátila po dvouleté pauze ve velkém stylu. Natočila koncepční a velmi povedené album !Rituál, kmen a srdce a kmen!

Video

Zavřít
Circus Brothers

Circus Brothers

17:45 - 18:30 | Street music stage

Veselá pražská formace, se kterou jste se ještě donedávna mohli setkávat pod názvem Circus Problem, mění své jméno na Circus Brothers. Co se ale rozhodně nezměnilo, je jejich neutuchající nasazení a nadšení, se kterým odehrají každé živé vystoupení. Kapela pracuje s velmi rozmanitým nástrojovým obsazením, ve kterém nechybí např. housle, tuba, klarinet či trombón. To samo o sobě slibuje zajímavou podívanou, a když si k tomu dosadíme styl hudby, který kluci popisují jako kombinaci balkánské dechovky, diskotékového beatu a laciného popu, není pochyb, že to bude ta správná taškařice, jak má být!

Galerie

Zavřít

Změna programu vyhrazena.