Alternativní hudební scéna | Stages | Mezi Ploty

Filtrovat

Sobota 27.5.

Megaphone

Megaphone

12:30 - 13:15 | Alternativní hudební scéna

Silné refrény, chytlavé melodie, energická vystoupení, břitký humor, taneční rytmy, kytarové riffy – prostě Megaphone! Nahráno ve studiu 3Bees pod taktovkou producenta Jana Balcara.

Video

Zavřít

Pokáč

17:00 - 17:45 | Alternativní hudební scéna

Zpěvák POKÁČ má nejsdílenější skladbu na českém Spotify. Jeho singl Mám doma kočku vévodí přehledu Viral 50 v České republice! Svérázný písničkář nedávno vydal debutové album Vlasy, které se ihned stalo jedním z nejprodávanějších tuzemských titulů.

Video

Zavřít

Lenka Dusilová

19:45 - 20:30 | Alternativní hudební scéna

Několikanásobnou držitelku cen Akademie populární hudby s nezaměnitelnou barvou hlasu netřeba více představovat. Lenka Dusilová se vrací na Mezi ploty tentokrát i s celým indie-rockovým projektem za zády.

Video

Zavřít

Neděle 28.5.

The Geront Shadows revival

12:30 - 13:15 | Alternativní hudební scéna

Skupina The Geront SHADOWS Revival hraje známé evergreeny od The Shadows (1958) – zpěv Cliff Richard, raná šedesátá léta. V České republice jde o jedinečný projekt. Kapela se snaží zachovat vzhled, nástroje i aparatury tak, jak originální skupina vypadala na posledních turné v letech 2004–2010.

Video

Zavřít

Vesna

14:00 - 14:45 | Alternativní hudební scéna

Vesna je nová česká kapela propojující folklór s moderními hudebními styly. V čele stojí čtyři osobité ženy reprezentující jednotlivé slovanské bohyně: Vesnu, Živu, Mokoš a Moranu. Vesna již natáčela s Českým národním symfonickým orchestrem, vydala první videoklip, debutové EP „Bohyně“ a představila se v unikátní slovanské multi-performance ve spolupráci s dalšími umělci. Vesna vstoupila na český trh v květnu roku 2017 a momentálně se chystá na natáčení svého prvního CD.

Zavřít
Jablkoň

Jablkoň

15:30 - 16:15 | Alternativní hudební scéna

Jablkoň je česká alternativní hudební skupina. V současnosti ji tvoří Michal Němec (zpěv, kytara), Martin Carvan (kytara), Johnny Jůdl (baskytara, fagot), Petr Chlouba (bicí, perkuse) a Marie Puttnerová (zpěv).

Video

Galerie

Zavřít
Michal Pavlíček & Monika Načeva

Michal Pavlíček & Monika Načeva

17:00 - 17:45 | Alternativní hudební scéna

Kytarový mág a pěvecká diva s výrazným hlasovým projevem. To je duo Michal Pavlíček a Monika Načeva. Respektované individuality se vrací ve své spolupráci na Mezi ploty.

Galerie

Zavřít
Mucha

Mucha

18:30 - 19:15 | Alternativní hudební scéna

Mucha je česká hudební skupina založená v roce 2012 kolem písničkářky Nikoly Muchové. Zatím vydala tři studiová alba.

Video

Galerie

Zavřít
Chantal Poullain

Chantal Poullain

19:45 - 20:30 | Alternativní hudební scéna

Chantal Poullain (* 17. srpna 1956 Marseille) je česko-francouzská divadelní a filmová herečka. Vystudovala divadelní akademii v Ženevě, poté studovala v Anglii, hrála v několika francouzských a švýcarských televizních filmech.

Byla vdaná za Bolka Polívku, se kterým má syna Vladimíra Polívku. V České republice bydlela v Brně, nyní žije v Praze.

Je zakladatelkou a prezidentkou nadace Archa Chantal

Video

Zavřít

Změna programu vyhrazena.